Home Bez kategorii WYSTĄPIENIA PODRÓŻNICZE

WYSTĄPIENIA PODRÓŻNICZE

dodał damian

Słowo od zawsze było i nadal jest jednym z moich podstawowych narzędzie pracy.

Każda podróż to unikalna historia, na którą składają się opowieści ludzi, miejsca i suma przeżyć jakich doświadczamy w drodze. Każdego roku współtworzę i jestem bohaterem nowych niepowtarzalnych historii.

Lubię opowiadać o swojej podróżniczej pasji, górach, przygodzie odkrywania nowych miejsc i tego jaki ma to wpływ na mnie i mój sposób definiowania otaczającej rzeczywistości.

Odwiedzam miejsca znane jak również te jeszcze nie w pełni odkryte lub już zapomniane 🙂 Odkrywam górski świat, który wciąż zgodnie ze słowami F.Florence: „Stanowi jedną z najpiękniejszych ucieczek od nieszczęść naszego współczesnego świata”

Jeżeli organizujesz imprezę integracyjną w swojej firmie lub organizacji, przygotowujesz wydarzenie podróżnicze, chcesz mnie zaprosić na prelekcję na festiwalu podróżniczym, w domu kultury, szkole, kawiarni lub innym miejscu, skontaktuj się ze mną (dane kontaktowe tutaj)

Chętnie wezmę udział w panelu dyskusyjnym, rozmowie radiowej, wywiadzie czy innej aktywności związanej z górami i podróżami. Masz inny pomysł na współpracę? Numer telefonu i adres mailowy już znasz

Zapraszam,

Damian „Gumiś”Gurba

podobne wpisy

Dodaj komentarz