Home OSOBISTA DOSKONAŁOŚĆ w ŻYCIU PRYWATNYM

OSOBISTA DOSKONAŁOŚĆ w ŻYCIU PRYWATNYM

dodał damian

Wsparcie dla Ciebie – rozwój i poczucie szczęścia

Codziennie pełnimy wiele ról i podejmujemy się wykonania wielu zadań, jesteśmy: sprzedawcami, negocjatorami, menadżerami, mentorami, rodzicami, dziećmi. Każda z tych ról wymaga innego rodzaju kompetencji i z tą myślą stworzyliśmy program osobistej doskonałości dla Ciebie. Znajdziecie tutaj zbiór metod pozwalających otrzymać zmianę zarówno w życiu prywatnym, jak i pracy zawodowej. Pragniemy abyście rozwijali własne kompetencje, w oparciu o pracę nad swoimi, naturalnymi predyspozycjami, poznali swoje mocne strony, przezwyciężali słabości i maksymalne wykorzystali drzemiący w Was potencjału.
Z myślą o tym przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług mających na celu wzmocnienie Twojej Osobistej Doskonałości.
Być może potrzebujesz się dowiedzieć jak umiejętnie i efektywnie wykorzystać swój potencjał emocjonalny, intelektualny czy twórczy, by realizować zamierzenia, skutecznie komunikować się z otoczeniem czy też po prostu być zadowolonym z siebie.
Uważamy, że nasze wsparcie powinno być jak najbardziej praktyczne, pracujemy, więc na twoich osobistych przypadkach. Nie dopasowujemy Cię do schematu. Wybieramy to, co najlepsze dla Ciebie z naszej wiedzy i istniejących modeli teoretycznych i praktycznych.
Być może już wiesz, w jakim obszarze potrzebujesz wsparcia, a może czujesz, ze coś jest nie tak i potrzebujesz rozmowy, a by odkryć swoje obszary rozwojowe.

Główne obszary wsparcia w ramach Osobistej Doskonałości dla Ciebie:

  • Coaching
  • Asystent Szczęścia
  • Szkolenia otwarte
  • Profesjonalna Pomoc psychologiczna w Gabinecie Psychologicznym

Nie zapominamy iż udane życie prywatne, często powiązane jest ze sferą zawodową stąd przygotowaliśmy również ofertę związaną z aspektem pracy i rozwoju zawodowego:

  • Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
  • Przygotowanie / poprawa dokumentów aplikacyjnych
  • Konsultacje około zawodowe
  • Coaching w aspekcie zawodowym

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami, chętnie wspólnie przyjrzymy się obecnej sytuacji