Wystąpienia Podróżnicze

Opowieść od zawsze była i nadal jest moim podstawowym narzędziem pracy.

Każda podróż to unikalna historia, na którą składają się opowieści ludzi, miejsca i suma przeżyć jakich doświadczamy w drodze. Każdego roku współtworzę i jestem bohaterem nowych niepowtarzalnych historii.?

Lubię opowiadać o swojej podróżniczej pasji, górach, przygodzie odkrywania nowych miejsc i tego jaki ma to wpływ na mnie i mój sposób definiowania otaczającej rzeczywistości.

Odwiedzam miejsca znane jak również te jeszcze nieodkryte lub już zapomniane. Odkrywam górski świat ?, który wciąż zgodnie ze słowami F.Florence:

„stanowi jedną z najpiękniejszych ucieczek od nieszczęść naszego współczesnego świata”

Jeżeli organizujesz imprezę integracyjną w swojej firmie lub organizacji, przygotowujesz wydarzenie podróżnicze, chcesz mnie zaprosić na prelekcję na festiwalu podróżniczym, w domu kultury, szkole, kawiarni lub innym miejscu, napisz do mnie: damiangurba[małpa]gmail.com lub zadzwoń: 691 750 755 (jeżeli nie odbieram, napisz sms’a z krótką informacją)

Chętnie wezmę udział w panelu dyskusyjnym, rozmowie radiowej, wywiadzie czy innej aktywności związanej z górami i podróżami. Masz inny pomysł na współpracę? Numer telefonu i adres mailowy już znasz ?

Zapraszam,